Oyun Kategorileri

Dora Oyunları logo
Dora Oyunları
1
Pepee Oyunları logo
Pepee Oyunları
35

Hazine Avcısı Pepee

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Hazine Avcısı Pepee Oyunu Oyna

Hazine Avcısı Pepee ; Pepee ile hazine toplamak istiyorsunuz. Pepee bütün hazineleri topluyor. Birçok hazine olacaktır. Pepeeyi kontrol edin ve bütün hazineleri toplayın. Pepee hayranlarına içeriği itinayla Pepee hazırlanan Pepee Oyunları ve Pepee Oyunu siteniz.

Hazine Avcısı Pepee Oyunu 3899 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 4 Pepee Oyunları

Hazine Avcısı Pepee Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Ya Şundadır Ya Bunda Pepee Ya Şundadır Ya Bunda Pepee Pepee çok güzel bir zeka oyunu ile karşınızda. 3 farklı ev var ve Pepeeyi bu evlere yerleştirip evleri karıştıracaksınız. Evler zorluk seviyesine göre hareket ediyor. En zor halinde evler çok hızlı hareket edecektir. Zorluk seviyesini ona göre seçin. Evleri hareket ettirin ve Pepeeyi bulun. Pepee hayranlarına içeriği itinayla Pepee hazırlanan Pepee Oyunları ve Pepee Oyunu siteniz.

Süper Mario Pepee Süper Mario Pepee Trt çizgi film karakteri Pepee bu sefer Süper Mario gibi maceralara atlıyor. Pepee ile bütün canavarlardan kaçmanız gerekiyor. Pepee ile maceralı yollardan ilerleyerek bütün engelleri aşmanız gerekiyor. Pepeeyi Yön tuşları ile kontrol ederek, Space tuşu ile zıplamasını sağlarsınız. Pepee hayranlarına içeriği itinayla Pepee hazırlanan Pepee Oyunları ve Pepee Oyunu siteniz.

Pepee Zuma Pepee Zuma Pepee ile futbolcu gibi zuma toplarını yok etmeye çalışıyorsunuz. Çeşit çeşit toplar var ve bu topları birleştirerek oyunu tamamlamaya çalışıyorsunuz. Aynı renge sahip 3 ve daha fazla topu birleştirin. Pepee hayranlarına içeriği itinayla Pepee hazırlanan Pepee Oyunları ve Pepee Oyunu siteniz.

Pepee Yapboz Pepee Yapboz Pepee ve arkadaşlarının çok güzel bir resmi var. Pepee ve arkadaşlarının bu güzel resim parçalarını birleştirmelisiniz. Pepee resim çekinmeyi ve arkadaşları ile birlikte vakit geçirmeyi çok seviyor. Pepee ile kısa sürede bütün resim parçalarını tamamlayın. Pepee hayranlarına içeriği itinayla Pepee hazırlanan Pepee Oyunları ve Pepee Oyunu siteniz.

Pepee ve Şila Öpücük Pepee ve Şila Öpücük Pepee Şilaya aşık oluyor. Pepee Şilayı yanağından arkadaşça öpmek istiyor. Pepee annesine yakalanırsa çok kötü olacaktır. Pepee ile anneye yakalanmadan Şilayı öpmelisiniz. Pepee hayranlarına içeriği itinayla Pepee hazırlanan Pepee Oyunları ve Pepee Oyunu siteniz.

Pepee ve Pocoyo Savaş Pepee ve Pocoyo Savaş Pepee ve düşman Pocoyo oyunda savaşıyorlar. Sevilen karakter Pepeeyi siz yönlendireceksiniz. Pocoyoya saldırın ve onu yok edin. Pocoyo yok etmelisiniz. Pepee hayranlarına içeriği itinayla Pepee hazırlanan Pepee Oyunları ve Pepee Oyunu siteniz.

Pepee ve Arkadaşları Pepee ve Arkadaşları Pepee ve arkadaşları okul çıkışı buluştular ve eğlenceli vakit geçirdiler. Pepee ve arkadaşlarının bu güzel anlarının resimleri çekindi. Resme ait parçaları yapboz olarak birleştirebilirsin. Oyuna başlarken zorluk seçimi yap ve Pepee resminin parçalarını tamamla. Pepee hayranlarına içeriği itinayla Pepee hazırlanan Pepee Oyunları ve Pepee Oyunu siteniz.

Pepee Topları Patlatma Pepee Topları Patlatma Pepee ile oyunda ki amacınız aynı renge sahip topları patlatmak olacaktır. Aşağıda bulunan top fırlatma makinesinde aynı renge sahip topun gelmesi ile yukarıda ki aynı renge sahip topları patlatın. Pepee ile ne kadar çok top patlatırsanız o kadar yüksek puan yaparsınız. Pepee topları Mouse ile patlatıyor. Pepee hayranlarına içeriği itinayla Pepee hazırlanan Pepee Oyunları ve Pepee Oyunu siteniz.

Pepee Şila Zulu Boyama Pepee Şila Zulu Boyama En sevilen çizgi film karakteri Pepee ve arkadaşlarının resmini boyayacaksınız. Pepeenin en iyi arkadaşları Şila ve Zulu ile beraber fotoğraf çekindiler. Pepee, Şila ve Zulunun resimlerini boyamalısınız. Bu sevimli arkadaşların resimlerini çok iyi bir şekilde boyamalısınız. Boyama uyumuna dikkat edin ve resmi boyayın. Pepee hayranlarına içeriği itinayla Pepee hazırlanan Pepee Oyunları ve Pepee Oyunu siteniz.

Pepee Şeker Avcısı Pepee Şeker Avcısı Pepee bayramın gelmesi ile bayram şekeri avına çıkıyor. Pepee ile bütün bayram şekerlerini toplamanız gerekiyor. Pepee yukarıdan gelen bayram şekerlerini toplamaya çalışıyor. Pepee ile bütün bayram şekerlerini toplayın. Pepeenin elinde kıskaç var ve bütün şekerleri toplayacaktır. Her bayram şekeri için 10 puan ve ek süre kazanacaksınız. Oyun başladığında toplam 30 saniyeniz olacaktır. Şekerleri topladıkça puanlarınız artacaktır. Pepee hayranlarına içeriği itinayla Pepee hazırlanan Pepee Oyunları ve Pepee Oyunu siteniz.